Członkowie

Zarząd OSP Zabrodzie

1. Prezes – Raniewicz Przemysław 2. Wiceprezes Naczelnik – Marek Jeziórski 3. Wiceprezes – Marek Chmiel
    4. Z-ca Naczelnika – Stańczak Henryk
      5. Skarbnik – Kłębek Jan
          6. Sekretarz – Getka Jan
            7. Gospodarz – Kisiel Daniel
            8. Kronikarz – Patrycja Teodorczyk
                9. Członek  – Chudy Zbigniew

                Członkowie Honorowi OSP Zabrodzie

                1. Kłębek Jan
                2. Jakubowski Jan
                3. Paź Jan
                4. gen brygadier. Leśniakiewicz Wiesław

                Członkowie Czynni OSP Zabrodzie

                1. Kisiel Daniel
                2. Kisiel Emil
                3. Kostrzewa Krzysztof
                4. Stańczak Kamil
                5. Chudy Krzysztof
                6. Chudy Mirosław
                7. Chudy Sylwester
                8. Jeziórski Adam
                9. Jeziórski Marek
                10. Markowicz Andrzej
                11. Raniewicz Przemysław
                12. Szewczyk Mariusz
                13. Gołaszewski Marek
                14. Chudy Leszek
                15. Chudy Zbigniew
                16. Jakubowski Grzegorz
                17. Chmiel Marek
                18. Chmiel Sylwester
                19. Kręgielewski Stanisław
                20. Stańczak Henryk
                21. Getka Jan
                22. Dąbrowski Rafał
                23. Grochowski Tomasz Sebastian
                24. Nida Dariusz
                25. Oleksiak Henryk
                26. Wierzchoń Marcin
                27. Wronka Łukasz
                28. Teodorczyk Patrycja
                29. Wiśniewski Jakub
                30. Kielak Paweł
                31. Górczak Zbigniew
                32. Boguszewski Michał
                 

                Członkowie Wspierający OSP Zabrodzie

                1. Oleksiak Grzegorz
                2. Reniewicz Kamil
                3. Chudy Grzegorz
                4. Getka Zdzisław
                5. Oleksiak Jan Sylwester
                6. Oleksiak Henryk
                7. Chmiel Jan
                8. Świerzak Bogdan
                9. Chmiel Edward
                10. Chudy Szczepan
                11. Chmiel Henryk
                12. Kostrzewa Stanisław