Teksty wybranego autora

Powalone drzewa i kolizja na S-8

W dniu wczorajszym w związku z poranna burzą strażacy z OSP Zabrodzie trzykrotnie wzywani byli do usuwania powalonych drzewa zaś późno wieczorem do kolizji na drodze krajowej S8.

Poszukiwania zaginionej osoby

W dniu dzisiejszym po godzinie 4:00 druhowie z OSP Zabrodzie zostali zadysponowani do działań poszukiwawczych w miejscowości Basinów.

BEZPIECZNY PRZEJAZD – Kolejowa przygoda Piotrusia

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz odwiedził przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pszczółki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu oraz z grupy „Biedronek”, „Pszczółek i „Słoneczek” z Zespółu Szkolno – Przedszkolny w Adelinie.

Dzień Dziecka w DPS dla Dzieci Gaj-Fiszor

W 12 czerwca członkowie OSP Zabrodzie odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci „Fiszor” prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego.

Współpraca z KRUS – pokazy w Gimnazjum

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz wziął udział w spotkaniu organizowanym przez Placówkę Terenową Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie z uczniami Publicznego Gimnazjum w Zabrodziu.

Kolejna wizyta przedszkolaków z Adelina i Kicin w remizie OSP Zabrodzie

Wizyta przedszkolaków z Zespołu Szokolno-Przedszkolnego w Zabrodziu

W dniu 22 maja strażnicę OSP Zabrodzie odwiedzili najmłodsi uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu – 2 grupy 0 Biedronki i Motylki oraz trzy grupy przedszkolaków Jeżyki, Żabki i Pszczółki.

Czytaj wszystko »

Wypadek droga S 8 (Głuchy)

W dniu 20 maja zastęp z OSP Zabrodzie został zadysponowany do zdarzenia na drodze krajowej S8.

20170520_165137

Wizyta w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Zabrodziu

W dniu 11 maja strażacy z OSP Zabrodzie odwiedzili uczniów klas pierwszych i drugich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu.

20170511_093030

Udział w gminnych eliminacjach TBRD

W dniu 26 kwietnia druhowie z naszej jednostki brali udział w eliminacjach gminnych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

20170426_115812