Teksty wybranego autora

Nawiedzenie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Parafii Św. Trójcy w Niegowie

W dniach 9 – 10 września strażacy z OSP Zabrodzie brali czynny udział podczas uroczystości związanych z nawiedzeniem obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Parafii Świętej Trójcy w Niegowie.

Czytaj wszystko »

gen. brygadier w stanie spoczynku Wiesław Leśniakiewicz – Wiceprezesem Zarządu Głównego ZOSP RP

W dniu 9 września 2017 r. w Warszawie podczas

XIV Zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

członek naszej jednostki druh Wiesław Leśniakiewicz

wybrany został do Prezydium Zarządu Głównego Związku OSP RP,

gdzie obejmie funkcję wiceprezesa.

GRATULUJEMY !!!

Więcej na: http://www.zosprp.pl/?q=content/obradowal-xiv-zjazd-krajowy-zwiazku-ochotniczych-strazy-pozarnych-rp

Powalone drzewa i kolizja na S-8

W dniu wczorajszym w związku z poranna burzą strażacy z OSP Zabrodzie trzykrotnie wzywani byli do usuwania powalonych drzewa zaś późno wieczorem do kolizji na drodze krajowej S8.

Poszukiwania zaginionej osoby

W dniu dzisiejszym po godzinie 4:00 druhowie z OSP Zabrodzie zostali zadysponowani do działań poszukiwawczych w miejscowości Basinów.

BEZPIECZNY PRZEJAZD – Kolejowa przygoda Piotrusia

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz odwiedził przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pszczółki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu oraz z grupy „Biedronek”, „Pszczółek i „Słoneczek” z Zespółu Szkolno – Przedszkolny w Adelinie.

Dzień Dziecka w DPS dla Dzieci Gaj-Fiszor

W 12 czerwca członkowie OSP Zabrodzie odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci „Fiszor” prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego.

Współpraca z KRUS – pokazy w Gimnazjum

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz wziął udział w spotkaniu organizowanym przez Placówkę Terenową Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie z uczniami Publicznego Gimnazjum w Zabrodziu.

Kolejna wizyta przedszkolaków z Adelina i Kicin w remizie OSP Zabrodzie

Wizyta przedszkolaków z Zespołu Szokolno-Przedszkolnego w Zabrodziu

W dniu 22 maja strażnicę OSP Zabrodzie odwiedzili najmłodsi uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu – 2 grupy 0 Biedronki i Motylki oraz trzy grupy przedszkolaków Jeżyki, Żabki i Pszczółki.

Czytaj wszystko »

Wypadek droga S 8 (Głuchy)

W dniu 20 maja zastęp z OSP Zabrodzie został zadysponowany do zdarzenia na drodze krajowej S8.

20170520_165137