Teksty wybranego autora

Zebranie sprawozdawcze za 2017 rok

W dniu 24 lutego w siedzibie OSP Zabrodzie odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze podczas którego podsumowano miniony rok oraz przedstawiono plany na rok bieżący.

1% na rzecz OSP Zabrodzie

Jak co roku prosimy o wsparcie

1% dla OSP Zabrodzie

wystarczy że wpiszecie

Cel szczegółowy:

OSP Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 2; 07-230 Zabrodzie

POMÓŻ NAM POMAGAĆ INNYM

OSP Zabrodzie dla WOŚP

Miło nam poinformować że wystawiona przez nas koszulka z autografami kilku kierowców z pierwszej dziesiątki 55 Rajdu Barbórka został zakupiona za 132,50 zł

Szczęśliwemu nabywcy GRATULUJEMY !!!

Cieszymy się że dzięki naszej aukcji udało się wspomóc 26 finał WOŚP.

Czytaj wszystko »

Nawiedzenie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Parafii Św. Trójcy w Niegowie

W dniach 9 – 10 września strażacy z OSP Zabrodzie brali czynny udział podczas uroczystości związanych z nawiedzeniem obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Parafii Świętej Trójcy w Niegowie.

Czytaj wszystko »

gen. brygadier w stanie spoczynku Wiesław Leśniakiewicz – Wiceprezesem Zarządu Głównego ZOSP RP

W dniu 9 września 2017 r. w Warszawie podczas

XIV Zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

członek naszej jednostki druh Wiesław Leśniakiewicz

wybrany został do Prezydium Zarządu Głównego Związku OSP RP,

gdzie obejmie funkcję wiceprezesa.

GRATULUJEMY !!!

Więcej na: http://www.zosprp.pl/?q=content/obradowal-xiv-zjazd-krajowy-zwiazku-ochotniczych-strazy-pozarnych-rp

Powalone drzewa i kolizja na S-8

W dniu wczorajszym w związku z poranna burzą strażacy z OSP Zabrodzie trzykrotnie wzywani byli do usuwania powalonych drzewa zaś późno wieczorem do kolizji na drodze krajowej S8.

Poszukiwania zaginionej osoby

W dniu dzisiejszym po godzinie 4:00 druhowie z OSP Zabrodzie zostali zadysponowani do działań poszukiwawczych w miejscowości Basinów.

BEZPIECZNY PRZEJAZD – Kolejowa przygoda Piotrusia

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz odwiedził przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pszczółki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu oraz z grupy „Biedronek”, „Pszczółek i „Słoneczek” z Zespółu Szkolno – Przedszkolny w Adelinie.

Dzień Dziecka w DPS dla Dzieci Gaj-Fiszor

W 12 czerwca członkowie OSP Zabrodzie odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci „Fiszor” prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego.