Teksty wybranego autora

BEZPIECZNY PRZEJAZD – Kolejowa przygoda Piotrusia

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz odwiedził przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pszczółki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu oraz z grupy „Biedronek”, „Pszczółek i „Słoneczek” z Zespółu Szkolno – Przedszkolny w Adelinie.

Czytaj wszystko »

Dzień Dziecka w DPS dla Dzieci Gaj-Fiszor

W 12 czerwca członkowie OSP Zabrodzie odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci "Fiszor" prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego. Czytaj wszystko »

Współpraca z KRUS – pokazy w Gimnazjum

W dniu dzisiejszym Prezes OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz wziął udział w spotkaniu organizowanym przez Placówkę Terenową Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie z uczniami Publicznego Gimnazjum w Zabrodziu. Czytaj wszystko »

Kolejna wizyta przedszkolaków z Adelina i Kicin w remizie OSP Zabrodzie

Wizyta przedszkolaków z Zespołu Szokolno-Przedszkolnego w Zabrodziu

W dniu 22 maja strażnicę OSP Zabrodzie odwiedzili najmłodsi uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu - 2 grupy 0 Biedronki i Motylki oraz trzy grupy przedszkolaków Jeżyki, Żabki i Pszczółki. Czytaj wszystko »

Wypadek droga S 8 (Głuchy)

W dniu 20 maja zastęp z OSP Zabrodzie został zadysponowany do zdarzenia na drodze krajowej S8. 20170520_165137 Czytaj wszystko »

Wizyta w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Zabrodziu

W dniu 11 maja strażacy z OSP Zabrodzie odwiedzili uczniów klas pierwszych i drugich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu. 20170511_093030   Czytaj wszystko »

Udział w gminnych eliminacjach TBRD

W dniu 26 kwietnia druhowie z naszej jednostki brali udział w eliminacjach gminnych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 20170426_115812 Czytaj wszystko »

k osp1

1% na rzecz OSP Zabrodzie

Jak co roku prosimy o wsparcie

1% dla OSP Zabrodzie

wystarczy że wpiszecie

KRS: 0000116212

Cel szczegółowy:

OSP Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 2; 07-230 Zabrodzie

1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ INNYM